Zbrosławice 05 Czerwca 2011r
"Myśląc o koniu"

Doma Vaquera la garrocha zagościła już po raz drugi na imprezie "Myśląc o koniu" która miała miejsce w Zbrosławicach 03.06-05.06.2011r Tym razem treningi zaczęliśmy już w zimie, nie odpuszczając nawet przy niskich temperaturach:) Z każdym dniem Basim uczył się nowych rzeczy i zadziwiał swoim zapałem oraz chęcią współpracy. Na szczególną cierpliwość zasługuje nasz kochany trener Marek Brożyński, który nie odstępował nas na krok i wspierał w każdej chwili.
Tym razem pokaz był dla mnie wyjątkowo ważny, ponieważ brała w nim udział grupa wspaniałych ludzi, zarówno muzyków jak i młodych jeźdźców, mam tu na myśli młodego Vaquero - Macieja Wiórka ( 7 lat) oraz Hanie moją córeczkę która dzielnie pomagała mi podczas pokazów i nosiła ciężką tyczkę za swoją mamą. Całość pięknie dopracowana przez wspaniałą organizatorkę, Joanne Wiórek, która przygotowała dla swoich córek i Macieja wspaniałe stroje i swoim pomysłem o stworzenie wspaniałego klimatu tj. muzyki na żywo - urozmaiciła mój występ.
Na podziękowanie zasługuje moja "arabska" znajoma Bożena Tomczak-Wrona które dzielnie relacjonowała co się będzie działo i wspierała mnie przez cały czas. Nie mogę też nie wspomnieć o dwóch czarownicach, które pomagały mi przez cały czas tj. moją Panią fotograf Agnieszkę Plucińską i Małgorzatę Domańska moją menadżerkę.
Imprezę uważam za bardzo udaną i bogatą w doświadczenia.

Dziękuję wszystkim którzy w nas wierzyli, oraz wspaniałej publiczności bez której nie byłoby nas....Jesteście kochani:)
Możemy obiecać, że kolejne spotkania będą jeszcze ciekawsze i zrobimy wszystko by zobaczyć uśmiech na waszych twarzach:)

Zdjęcia z pokazu.... (zdjęcia autorstwa Karoliny Rej)

Poniższe zdjęcia są autorstwa Agnieszki Plucińskiej.